ELEKTRO&TECH

ELEKTRO&TECH

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: oferty@radpol.com.pl

Zakupy detaliczne
 

Jesteś zainteresowany produktami RADPOL S.A. w ilościach detalicznych? Skorzystaj z sieci naszych lokalnych dystrybutorów. Produkty RADPOL S.A. są dostępne u dystrybutorów na terenie całego kraju. 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży – Hurtownie, Dystrybutorzy, Grupy Zakupowe

Andrzej Duwe

Kom.:    + 48 507 823 295
e-mail:  aduwe@radpol.com.pl 

(Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Krzysztof Krajewski

Kom.:    +48 507 074 454 
e-mail:  kkrajewski@radpol.com.pl   

(Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie)

Mateusz Nowak

Kom.:    + 48 507 823 395
e-mail:  mnowak@radpol.com.pl 

(Województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Jan Szoja

Kom.:    +48 507 074 443 
e-mail:  jszoja@radpol.com.pl

(Województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie)

Rafał Warzybok

Kom.:    + 48 505 691 748
e-mail:  rwarzybok@radpol.com.pl 

(Województwa: podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie i lubelskie)

Biuro Obsługi Klienta – Przyjmowanie i realizacja zamówień

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy.

Biuro czynne jest w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Barbara Katolik

Tel.:       +48 59 300 30 34
Kom.:    +48 505 691 793

e-mail:  bkatolik@radpol.com.pl

Grażyna Miszewska

Tel.:       +48 59 300 30 20
Kom.:    +48  507 003 102

e-mail:  gmiszewska@radpol.com.pl

Ewelina Podlaszewska

Tel.:+48 59 300 30 31
Kom.:    +48 506 130 852

e-mail:  epodlaszewska@radpol.com.pl

Julita Wiligała

Tel.:       +48 59 300 30 18 
Kom.:    +48 601 168 794 

e-mail:  jwiligala@radpol.com.pl

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Robert Roszak

Kom.:    + 48 505 691 750
e-mail:  rroszak@radpol.com.pl