Eksport

Eksport

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: inquiries@radpol.com.pl

By dostarczyć klientom najwyższej jakości obsługi i doradztwa, Dział Eksportu Radpol S.A. podzielony został na dwie specjalizacje – Systemy RUROWE obejmujące produkty dla rynku ciepłowniczego i WodKanGaz oraz Elektro&Tech dla rynku elektroinstalacyjnego i energetycznego.


Systemy RUROWE


Export Sales Director

Systemy RUROWE

Daniil Sokal
(język: francuski, angielski)

Kom.: +48 501 326 226
e-mail:  dsokal@radpol.com.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży Eksportowej

Systemy RUROWE

Margarita Leal
(język: angielski,  hiszpański)

Kom.:     +48 507 822 782
e-mail:   mleal@radpol.com.pl

(Hiszpania, Portugalia, Czechy, Słowacja, Wielka Brytania)

Emilia Hryniewicka
(język:  angielski, włoski)

Kom.:     +48 507 029 074
e-mail:   ehryniewicka@radpol.com.pl

(Serbia, Chorwacja, Słowenia, Bułgaria, Rumunia, Niemcy, Austria)

Arkadiusz Gospodarek
(język: angielski, francuski)

Kom.:     +48 608 614 080
e-mail:   agospodarek@radpol.com.pl

(Francja, Belgia, Luksemburg, Dania, Holandia, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Islandia, Szwajcaria)

Biuro Obsługi Klienta – Przyjmowanie i realizacja zamówień

Biuro czynne jest w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Artur Struk
(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 31 15
Kom.:    +48 601 225 728

e-mail:  astruk@radpol.com.pl

Joanna Dobrowolska

(język: angielski)

Kom.:    +48 607 660 992

e-mail:  jdobrowolska@radpol.com.pl

Katarzynka Włodarska
(język: francuski)

Tel.:       +48 59 300 31 64
Kom.:    +48 506 705 143

e-mail:  kwlodarska@radpol.com.pl


Elektro&Tech


Export Sales Director

Elektro&Tech

Stanisław Opitek
(język: angielski)

Kom.: +48 505 691 872
e-mail:  sopitek@radpol.com.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży Eksportowej

Elektro&Tech

Andrzej Pavlenko
(język: angielski, rosyjski, ukraiński)

Kom.:     +48 505 691 853
e-mail:   apavlenko@radpol.com.pl

(Białoruś, Ukraina, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan)

Rafał Andrzejewski
(język: angielski, niemiecki)

Kom.:     +48 507 823 226
e-mail:   randrzejewski@radpol.com.pl

(Niemcy, Austria, Kraje skandynawskie)

Biuro Obsługi Klienta – Przyjmowanie i realizacja zamówień

Biuro czynne jest w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Rafał Mielewczyk
(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 30 41
Kom.:    +48 500 015 785

e-mail:  rmielewczyk@radpol.com.pl

Barbara Katolik

(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 30 34
Kom.:    +48 505 691 793

e-mail:  bkatolik@radpol.com.pl