Doradztwo techniczne

Ciepłownictwo
Doradztwo projektowe

Hanna Bindarowska

Kom.: +48 513 128 058
e-mail:projektowanie@radpol.com.p

Tomasz Stawiarski

Kom.: +48 507 074 442
e-mail:projektowanie@radpol.com.p

Ciepłownictwo
Doradztwo techniczne

Witold Niesiołowski

Kom.: +48 507 029 073
e-mail:wniesiolowski@radpol.com.pl

Elektro&Tech

Doradztwo prowadzą

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Andrzej Duwe

Kom.:    + 48 507 823 295
e-mail:  aduwe@radpol.com.pl 

(Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Krzysztof Krajewski

Kom.:    +48 507 074 454 
e-mail:  kkrajewski@radpol.com.pl   

(Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie)

Mateusz Nowak

Kom.:    + 48 507 823 395
e-mail:  mnowak@radpol.com.pl 

(Województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Jan Szoja

Kom.:    +48 507 074 443 
e-mail:  jszoja@radpol.com.pl

(Województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie)

Rafał Warzybok

Kom.:    + 48 505 691 748
e-mail:  rwarzybok@radpol.com.pl 

(Województwa: podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie i lubelskie)

WodKanGaz

Doradztwo prowadzą

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Grzegorz Gawrych

Kom.:    +48 509 776 232 
e-mail:  ggawrych@radpol.com.pl

(Województwa: wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie)

Przemysław Poletyło

Kom.:    +48 505 691 854
e-mail:   ppoletylo@radpol.com.pl

Rudolf Januszewski

Kom.:    +48 508 184 143 
e-mail:  rjanuszewski@radpol.com.pl   

(Województwa: opolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie)

Anton Głuszko

Kom.:    +48 607 732 199 
e-mail:  agluszko@radpol.com.pl

(Województwa: łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)