Koordynator/Koordynatorka ds. planowania produkcji

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Koordynator/Koordynatorka ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: Człuchów

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Budowanie planów produkcyjnych w oparciu o prognozę sprzedaży oraz bieżące zamówienia,
  • Planowanie, koordynowanie i kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Planowanie i stałe monitorowanie obciążeń maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Tworzenie harmonogramu tygodniowego ze zleceniami na produkcję,
  • Raportowanie procesu planowania,
  • Monitorowanie stanu zapasów wyrobów gotowych i półwyrobów,
  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją planów produkcyjnych,
  • Nadzór nad danymi w systemie IFS,
  • Tworzenie planów długoterminowych w zakresie rotujących pozycji magazynowych.

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność,
  • Znajomość zasad wyliczeniowych wydajności maszyn,
  • Skuteczność i systematyczność w działaniu,
  • Koncentracja na powierzonych zadaniach,
  • Znajomość pakietu Office – głównie Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo) i systematyczny rozwój,
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS),
  • Możliwość dofinansowania szkoleń i kursów zawodowych,
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres:

rekrutacja@radpol.com.pl – podając w tytule maila „Koordynator/Koordynatorka ds. planowania produkcji”.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko: Koordynator/Koordynatorka ds. planowania produkcji. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

Lub aplikuj przez formularz!