Kierownik zmiany

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kolonia Prawiedniki

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Nadzór nad zmianą produkcyjną
  • Nadzór nad bezpiecznym wykonywaniem czynności przez podległych pracowników w zakresie przestrzegania przepisów BHP
  • Kontrola i doskonalenie procesu produkcyjnego wraz z bieżącą kontrolą jakości produkowanego asortymentu
  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń
  • Obsługa wytłaczarek jednoślimakowych i urządzeń peryferyjnych, regulacja parametrów procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej (praca w ruchu ciągłym)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w przetwórstwie tworzyw polimerowych (PE i PP w procesie wytłaczania)
  • Obsługa wytłaczarek jednoślimakowych typu: Krauss Maffei, Battenfeld – Cincinnati.
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie do nauki,
  • Możliwość nauki języków obcych na koszt pracodawcy,
  • Szkolenia językowe i rozwojowe,
  • Indywidualny program rozwoju.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowiskoKierownik zmianyPodaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”   o ochronie danych osobowych – D.U.. Nr 133 poz. 883)